January 22, 2011

hot and talented - Pawel Tomaszewski

Karol Radziszewski shoots young, sexy and talented actor Pawel Tomaszewski for the upcoming issue of new Polish magazine WAW. The whole article about Pawel including pictures by Karol and text by Mike Urbaniak (unfortunately for Polish readers only) will be published in February. We are presenting a special selection of Pawel's pics here - exclusively for DIK Fagazine blog's readers.
„Młoda i piękna Magda Lamparska, którą kojarzymy z takich serialowych hitów jak »39 i pół« oraz »Hotel 52«, nie spotyka się już z Tomaszem Karolakiem. Ich romans był burzliwy, ale też bardzo krótki. Widać, że Lamparska ma słabość do kolegów z planu, bo  w sercu aktorki zagościł kolejny mężczyzna – Paweł Tomaszewski. Razem grają w serialu »Hotel 52«. Spotykają się nie tylko w pracy, ale także prywatnie” – donosił w sierpniu zeszłego roku jeden  z plotkarskich portali.
- To naprawdę nie była żadna kalkulacja. Po prostu trzymaliśmy się z Magdą za ręce i pocałowaliśmy. Zdałem sobie wtedy sprawę, jak łatwo znaleźć się na takim portalu.
Opowiadanie o swoim prywatnym, emocjonalnym, seksualnym życiu jest dla niego żenujące. Nie widzi powodu, żeby to robić. Czy coming out przeszkadza w Polsce aktorom w karierze? – Wolałbym, żeby to, kim się jest, jakiej jest się orientacji seksualnej, nie miało znaczenia w relacjach zawodowych, decydowaniu o obsadzie.
Kiedyś usłyszałem podczas castingu od jednej reżyserki, że ona nie szuka kibica geja. Zamurowało mnie kompletnie. Ty pizdo, pomyślałem. A ja się tak cieszę, kiedy mogę zagrać mordercę albo kibica w bejsbolówce – bo takie role też gram. Chociaż chciałbym kiedyś zagrać geja w jakimś pięknym filmie.

- fragment tekstu Mike’a Urbaniaka o Pawle Tomaszewskim, który ukaże się w lutowym wydaniu Magazynu „WAW” www.magazynwaw.comNo comments:

Post a Comment